Академія "Африканський шик" у Чернівцях. Будьте першими, працюйте з найкращими.


 

Раді бачити Вас на сторінках нашого сайту. Ви завітали до нас, а значить цікавитесь навчанням на перукаря, майстра нігтьової естетики, нарощування вій та художнього візажу або ж підвищенням кваліфікації.

В сучасному ритмі життя дуже важливо бути в тренді та знати новинки своєї галузі. Майстер, що постійно підвищує кваліфікацію, по праву може вважатись сучасним. Пропонуємо для вас курси перукарів у Чернівцях.

Що ви дізнаєтеся в програмі курсу:

  • Теорія кольору.
  • Дизайн зачісок.
  • Скульптура зачіски.
  • Прийоми виконання біозавивки.
  • Основи нарощування волосся.
  • Стилістика образу.
  • Кольорознавство.
  • Психологія спілкування з клієнтом.
  • Сервіс надання послуг.

Пропонуємо навчання на перукаря - модельєра в Чернівцях. Ми даємо не тільки базові теоретичні знання, а й практичні уроки, які допомагають вдосконалити свою майстерність. Учні нашої академії отримують стажування на базі салону краси «Африканський шик» та подальше працевлаштування. Навчання на перукаря в Чернівцях проходить легко та невимушено. Викладає перукарське мистецтво дипломований перукар-модельєр, випускниця студії вечiрнiх зачiсок О. Войнової по курсу "Весiльний стилiст" м. Київ - Ступак Катерина Василiвна. Як проходить навчання?!! Весь період навчання на перукаря в місті Чернівці проходить в привітній та творчій атмосфері. Теоретичні знання та практика дають свої результати. Наші випускники завжди працевлаштовані. Вибирайте навчання на перукаря в Чернівцях в нашій академії і ви наповните своє життя красою та вдячними клієнтами. Працевлаштування випускників Академія пропонує навчання без вікових обмежень. Ви можете здобути додаткову професію, або ж знайти справу свого життя. По закінченню навчання ви отримуєте диплом та роботу в кращих салонах краси міста. Наших випускників знають та чекають на роботу.Якщо ви навчаєтесь на перукаря та майстра нігтьового сервісу в нашій академії, то гарантовано отримуєте підтримку вчителів навіть після закінчення курсу.

Курси нарощування вій у Чернівцях Академія "Африканський шик" пропонує навчання нарощуванню вій у Чернівцях. Для вас курси на вибір: від класичного нарощування вій до сучасних 3Д технологій. Розпоряджайтесь своїм часом з користю. Приходьте на навчання по нарощуванню вій в місті Чернівцях. Отримуйте диплом майстра по нарощуванню вій та гарантоване працевлаштування. Наші випускниці працюють в кращих салонах та радують клієнтів якісною роботою. Запрошуємо майстрів з нарощування вій на курси по підвищенню кваліфікації у Чернівцях. Сучасні тенденції нарощування, лише якісні матеріали та секрети бездоганного нарощування. Все це ви отримуєте із перший рук. Беріть шанс, змінюйте життя, записуйтесь на курси по нарощуванню вій.

Художній візаж. Навчання візажу в Чернівцях. Хочете навчитись візажу для себе в Чернівцях? А можливо ви хочете здобути нову професію? Пропонуємо курси візажу в місті Чернівці для сучасних та креативних панянок. Доглянута та красива жінка - це не лише дарунок від Бога, а і клопітлива праця. Тому якщо Ви - творча особистість. Ваше серце прагне розкрити приховані таланти. Прагне до самовдосконалення. Ви саме та людина, яка не відступить перед новими горизонтами. Саме тому академія "Африканський шик" створена для Вас. Ми разом відкриємо Ваш творчий потенціал і підкоримо нові вершини. Навчіться мистецтву професійного макіяжу (художнього візажу) в Академії "Африканський шик". Прикрашайте світ професійно, а ми допоможемо освоїти цікаву та прибуткову професію. З вами працюють кращі майстри, лауреати міжнародних конкурсів. Після навчання у нас, ви можете створювати будь – які образи за допомогою косметики. Розширюйте свої можливості, приходьте на курси візажу в Чернівцях.

Курси манікюру в Чернівцях. Допоможемо вам стати майстром нігтьового сервісу. Курси нігтьового сервісу в Чернівцях. Ми приносимо в цей світ красу, а значить маємо допомагати іншим стати ще кращими. Академія "Африканський шик" здійснює набір на курси «Моделювання нігтів». Станьте професіоналом, знайдіть роботу вашої мрії. І не важливо, вибираєте ви навчання манікюру для себе, чи для заробітку. В будь –якому випадку, естетичне задоволення та вдячність клієнтів вам гарантована.

Ми знаємо, що створювати красу – це мистецтво. Тому в навчанні на перукаря, майстра манікюру використовуємо тільки сучасні методи та актуальні новинки. Перукарські курси у Чернівцях проходить в дружелюбній атмосфері, ви отримуєте підтримку майстра протягом всього періоду навчання.

За більш детальною інформацією та з приводу запису телефонуйте: +380995221880; +380984307252.

Раді бачити вас в академії "Африканський шик".

Академия
закрыть
Здравствуйте дорогие посетилели!

Конкурс салон красоты


Нравится
ОНЛАЙН ЗАПИС